Author: M***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Heel erg mooi
Color: Burgundy
Price: 25kr
| Material | PET |
| Color | Burgundy |
| Length | Long |
| Pattern Type | Animal |
| Season | Winter |
| Style | Western |
| Nail Shapes | Coffin |
| Type | 3D Nails |
| Festivals | New Year |
| Height | 0.2 cm |
| Length | 1.98-2.53 cm |
| Width | 1-1.9 cm |
| SKU | sb2403216183734102 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: M***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Heel erg mooi
Color: Burgundy